سلامتی شما تخصص ماست

 • info@salamatkadehparsian.com
 • 071-32304665 071-32360220

فرم ثبت نام دوره آموزشی

فرم ثبت نام دوره آموزشی

در صورتیکه تمایل به شرکت در دوره های آموزشی سلامتکده پارسیان را دارید، ابتدا فرم زیر را تکمیل و ارسال نمایید. پس از ارسال فرم، همکاران ما با شما در ارتباط خواهند بود.

فصل بهار معتدل در کیفیات چهارگانه است. یعنی از نظر گرمی و سردی و تری و خشکی در اعتدال است و هیچیک از کیفیات فوق غلبه ندارد. برخی معتقدند که مزاج بهار گرم و تر است به دلیل اینکه بروز بیماری های چون دمل، بثورات و… در این فصل بیشتر است. فصل بهار فصلی است که موافق همه سنین به ویژه موافق سن کهولت است.

در بهار به دلیل اعتدال مزاج فصل، قوای بدن تقویت شده و باعث نضج و هیجان و دفع مواد و فضولاتی می شوند که در طول زمستان در بدن مجتمع شده بودند. چون این مواد نمی توانند به طور کامل از بدن دفع شوند، لذا به اعضای ضعیف بدن ریخته و موجب بروز برخی بیماری ها می‌شوند. این فصل موافق با تمام سنین است و به ویژه برای پیران و صاحبان مزاج سرد و خشك ( سوداوی ها ) مناسب‌ ترین فصل برای زندگی و سلامت است امّا بلای جان دَموی هاست که به خواب و خمیازه و کش آمدن بدن، گرفتار اند.

تدابیر بهاری شامل دستورات بهداشتی در خصوص خون گیری ها، انواع پاک سازیها، دستورات غذایی، ورزش، خواب و بیداری و دستورات ویژه کودکان می شود که بدن را برای مقابله با عوارض گفته شده در بهار مقاوم می کند. به گفته دیگر، بدن را در شرایطی قرار می دهد تا با شرایط تغییر فصل بهترین تعامل را داشته و مبتلا به عوارض ناخواسته نشود.

 • در این وبینار دکتر جعفر ابوالقاسمی شما را با روشهای بهداشتی مختص بهار آشنا می سازد تا سال نو را در بهترین شرایط و با سلامتی حداکثری آغاز کنید از سوی دیگر سلامتکده طب سنی پارسیان ضمن آمادگی برای ارائه خدمات بهداشتی درمانی طب سنتی، اقدام به برگزاری کارگاه آموزشی رایگان ماساژ سر و گردن برای شرکت کنندگان کارگاه تدابیر بهداشتی بهار نموده است که کلیه شرکت کنندگان در این وبینار می توانند بصورت کاملا رایگان در این کار گاه حضوری نیز شرکت نمایند.

  اینستاگرام پارسیان

  به روزترین مطالب طب سنتی

  نوبت دهی اینترنتی

  فاصله ما با شما یک پنجره است

  ساعت کاری پارسیان

  شنبه تا چهارشنبه 13-9 و 20-16

  شیراز بلوار زند

  خیابان شهیدعبائیان کوچه یک