سلامتی شما تخصص ماست

  • info@salamatkadehparsian.com
  • 071-32304665 071-32360220

تیم

ریاست سلامتکده پارسیان

من، دکتر جعفر ابوالقاسمی پزشک عمومی و متخصص طب سنتی هستم.

12 سال سابقه طبابت در زمینه پزشکی و 6 سال سابقه طبابت در زمینه طب سنتی دارم. بیشترین حیطه فعالیت من در زمینه انواع رژیمهای غذایی و رژیم چاقی و لاغری بوسیله توصیه های طب سنتی ایرانی و افزایش و کاهش سایز از منظر طب سنتی ایرانی می باشد.

پزشک و متخصص طب سنتی

من، دکتر فاطمه عطارزاده پزشک و متخصص طب سنتی هستم. 4 سال تجربه بالینی در زمینه پزشک عمومی در بیمارستان و مرکز اورژانس و نیز مرکز بهداشت صفاشهر را دارم. از سال 9831 در دانشگاه تهران به عنوان دستیار طب سنتی مشغول به تحصیل شدم و در بیمارستان امام خمینی تهران در کلینیک زنان مشاوره در زمینه بیماریهای زنان را شروع کردم و پایان نامه بنده در مورد بیماری پوست در بیمارستان شهید فقیهی شیراز بوده است. از سال 0931 در درمانگاههای مطهری و سلامتکده طب سنتی عماالدین در زمینه بیماریهای زنان و پوست و آلرژی مشغول به کار هستم. درحال حاضر نیز در سلامتکده طب سنتی نیز فعالیت دارم.

پزشک و متخصص طب سنتی

من، دکتر روح اله شعراء ، پزشک عمومی و متخصص طب سنتی هستم. 41 سالمه، فارغ التحصیل پزشکی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی شیراز هستم. دوره دکترای تخصصی طب سنتی ایرانی را در دانشگاه های تهران و شیراز طی کردم و در حال حاضر 16 سال سابقه طبابت در زمینه فوق الذکر را دارم. 4 سال سابقه مدیریت در دانشکده پزشکی و 1 سال مدیریت مرکز تحقیقات قرآن حدیث و طب را دارم.

متخصص طب سوزنی

من، پژمان بینایی کارشناس ارشد آسیب شناسی ورزشی هستم. مدرک طب سوزنی خود را از سازمان بین المللی اخذ نموده ام.
2 سال در کلینیک خصوصی تهران مشغول به فعالیت بودم و به مدت 2 سال نیز در شیراز مطب خصوصی داشتم. در حال حاضر در سلامتکده طب سنتی پارسیان در خدمت شما عزیزان و علاقمندان طب سوزنی هستم.

دکترای تخصصی فارماکوگنوزی

من، دکتر فروغ نامجویان متخصص فارماکوگنوزی هستم. داروسازی عمومی را در دانشکده داروسازی شیراز و پس از آن Dh.P فارماکوگنوزی را در دانشگاه شهید بهشتی تهران گذرانده ام. پس از آن دوره تحقیقاتی یکساله خود را دانشگاه آلمان طی نموده ام، سپس در سال 4831 به مدت 21 سال بعنوان هیئت علمی دانشکده داروسازی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور مشغول به آموزش و پژوهش بوده ام، که حاصل این تحقیقات حدود 001 مقاله داخلی و بین المللی و حدود 01 ثبت اختراع در زمینه های بیو تکنولوژی و بررسی اثرات داروئی گیاهان در حیوانات و کارآزمایی بالینی بوده است.

اینستاگرام پارسیان

به روزترین مطالب طب سنتی

نوبت دهی اینترنتی

فاصله ما با شما یک پنجره است

ساعت کاری پارسیان

شنبه تا چهارشنبه 13-9 و 20-16

شیراز بلوار زند

خیابان شهیدعبائیان کوچه یک