سلامتی شما تخصص ماست

  • info@salamatkadehparsian.com
  • 071-32304665 071-32360220

مراسم تجلیل از پرستاران سلامتکده پارسیان به مناسبت روز زن ۹۹

مراسم تجلیل از پرستاران سلامتکده پارسیان به مناسبت روز زن

به گزارش روابط عمومی سلامتکده پارسیان مراسم تجلیل از پرستاران به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن در سلامتکده پارسیان در تاریخ ۹۹.۱۱.۱۵ برگزار شد.

دکتر جعفر ابوالقاسمی ریاست سلامتکده پارسیان و چندی از متخصصان سلامتکده عصر چهارشنبه در این مراسم ضمن تبریک سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن از پرستاران زن سلامتکده تجلیل بعمل آوردند.

دکتر ابوالقاسمی با بیان اینکه، پرستاری رکن اصلی درمان در سلامتکده است، تصریح کرد: موفقیت کادر مراقبت و درمان ، در گرو حرفه پرستاری بوده و انگیزه و عاملی اثرگذار در روند بهبودی و ارائه خدمات هر چه بهتر به بیمار است.

در ادامه مراسم خانم دکتر عطارزاده مدیرعامل سلامتکده پارسیان بیان نمود: واژه پرستاری با مفاهیم ارزشمندی از قبیل زحمت کشیدن، از خودگذشتگی و مهربانی همراه است و این نشان از رفیع بودن جایگاه این حرفه است. پیامبر و ائمه اطهار(ع) احادیث و روایات متعددی در شرح راه های کسب رضایت الله نقل کرده اند و این رضایت در شغل پرستاری نمود واقعی پیدا می کند.

وی به لزوم تعامل بین مسئولین و پرستاران اشاره کرد و گفت: بهترین باقیات الصالحات برای پرستاران، تلاش ها و اقدامات خالصانه پرستاران است.

 

اینستاگرام پارسیان

به روزترین مطالب طب سنتی

نوبت دهی اینترنتی

فاصله ما با شما یک پنجره است

ساعت کاری پارسیان

شنبه تا چهارشنبه 13-9 و 20-16

شیراز بلوار زند

خیابان شهیدعبائیان کوچه یک